Termomedienos privalumai

ILGAAMŽIŠKUMAS

Medienoje nebelieka medžiagų, kuriomis maitinasi puvimą sukeliantys grybeliai ir bakterijos, medienos nebegraužia vabalai, kirvarpos ir kiti medgraužiai. Termiškai, be jokių chemikalų apdorotos pušinės dailylentės lauko sąlygomis tarnauja daugiau nei tris dešimtmečius, o terasinės lentos – maždaug 15-20 metų. Pastarosios laiko mažiau dėl didesnio mechaninio dėvėjimosi ir apkrovų.

EKOLOGIŠKUMAS

BarnWood Planks termomedienos gamybinė žaliava gaunama iš atsakingai tvarkomų miškų. Apdorojimo procese nenaudojami jokie chemikalai. Medienos savybes pagerina tiksliai kontroliuojamas karštis ir garai.

STABILUMAS

Termomediena „vaikšto“ perpus mažiau nei neapdorota pagal šias savybes ji prilygsta tikmedžio kategorijai. Terminis apdorojimas sumažina medienos poras, jos beveik nebesugeria vandens, todėl akivaizdžiai sumažėja lentų išsikraipymo ar išsiriestimo galimybės.

LENGVA PRIEŽIŪRA

Terminio apdorojimo metu pasišalina iš medienos sakai, todėl mediena tampa „švaria“. Šis pokytis užtikrina puikas paviršiaus savybes ir prailgina gaminių tarnavimo laiką.

Palikti atsakymą

Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.